Bezpieczny i wygodny prysznic

Odwodnienia liniowe

Systemy odwodnień VABO to gwarancja najwyższej jakości, wygody i bezpieczeństwa, a stylowy wygląd nadaje łazienkom niepowtarzalny charakter.

Funkcjonalność i higiena

Odpływy VABO łączą w sobie nowoczesny design oraz wysoką funkcjonalność. Dzięki temu aranżacja łazienki może być nie tylko estetyczna, ale również bezpieczna i niezwykle wygodna. Brak konieczności instalowania brodzika to dobra wiadomość szczególnie dla osób starszych i niepełnosprawnych, dla których wizyta w łazience często jest uciążliwa i męcząca. Odwodnienia liniowe lub kratki ściekowe VABO gwarantują wygodę w codziennym korzystaniu z prysznica oraz zachowanie wysokiego poziomu higieny.

Odpływy liniowe są niezwykle proste w czyszczeniu  – wystarczy szmatka oraz odpowiedni płyn. Koniec z mało estetycznymi śladami po mydle na dnie kabiny prysznicowej, które są siedliskiem bakterii! Systemy odwodnień liniowych VABO są higieniczne oraz łatwe do utrzymania w nieskazitelnej czystości.

Komfort i wysoka jakość

Montaż odpływu liniowego jest bardzo prosty, a eleganckie panele o właściwościach antypoślizgowych zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Bez obaw mogą z nich zatem korzystać wszyscy domownicy – od najmłodszych po najstarszych członków rodziny. Produkty VABO pomogą nam uniknąć nieprzyjemnych wypadków w czasie kąpieli, kiedy łatwo się pośliznąć i nabawić kontuzji. To świetny wybór zarówno dla rodzin z małymi dziećmi, jak i dla starszych osób.

Systemy odwodnień liniowych VABO są również gwarancją najwyższej jakości materiałów. Stal nierdzewna oraz uszczelnienia z masy izolacyjnej zapewniają długie lata eksploatacji. Wbudowanie w powierzchnię podłogi sprawia przy tym, że przejście do strefy prysznica jest niemal niezauważalne, a reszta podłogi pozostaje całkowicie sucha. To innowacyjne rozwiązanie, które na pewno zrobi wrażenie na domownikach oraz gościach. Dzięki temu nasza łazienka będzie prezentować się bardzo nowocześnie, zachowując  najwyższe standardy funkcjonalności.

Odwodnienia liniowe i kątowe nadają się do każdej, nawet najmniejszej łazienki. Są nie tylko wygodne i bezpieczne, ale staną się również stylowym elementem dekoracyjnym. Szerokie możliwości aranżacyjne sprawiają, że odpływy VABO sprawdzą się zarówno w tradycyjnych mieszkaniach, jak i domkach jednorodzinnych czy obiektach użyteczności publicznej, takich jak baseny czy sauny.